19. veebruaril toimus Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutuse, Kultuuriministeeriumi, Keskkriminaalpolitsei ning Eesti Jalgpalli Liidu esindajate eestvedamisel spordikorruptsiooni ümarlaud, mille raames arutleti sporditulemustega manipuleerimise üle (sh kokkuleppemängud).
Ettekannetega esinesid Mihkel Uiboleht (EJL avalike ja koostöösuhete osakonna juhataja), Kaarel Nestor (Kultuuriministeeriumi spordiosakonna nõunik), Remo Perli (Keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo komissar) ja Henn Vallimäe (EADSE juhatuse liige). Kohapealsesse arutelusse olid spordialaliitude poolt kaasatud veel Eesti Tennise Liit, Korvpalli Liit ja Võrkpalli Liit.
 
Teema on Eesti spordis suhteliselt uudne – ainsana on pikaajaline praktika ette näidata Eesti Jalgpalli Liidul, teistel alaliitudel pikaajalised kogemused ning väljakujunenud praktikad puuduvad. Kohtumise tulemusena jõuti ühisele arusaamale, et lähituleviku tegevussuundadeks on koolitus- ja ennetustöö, sporditulemuste seire käivitamine ning regulatsioonide ja seadusandluse täiustamine.