Kontakt

Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus

Aadress: Sõjakooli 10, III korrus, ruum 308, 11316 Tallinn, Estonia
Lauatelefon: +372 6 825 985
E-post: info@antidoping.ee
Registrinumber: 90014804

 

Henn Vallimäe, PhD, ped. knd, juhatuse liige / Executive Director
tel: 502 2554
e-mail: henn.vallimae@antidoping.ee

Triin Lepp, testijuht / Doping Control Manager
tel: 529 2184
e-mail: triin.lepp@antidoping.ee

 

Kadri Liivsalu, bürooassistent / Office Manager
tel: 562 771 42
e-mail: kadri.liivsalu@antidoping.ee

Marit Jukk, koolitustegevuse koordinaator / Education Manager
tel: 555 815 45
e-mail: marit.jukk@antidoping.ee

Kalle Roos, spordivõistlustega manipuleerimise ennetustegevuse spetsialist / Coordinator (matchfixing)
tel: 566 355 04
e-mail: kalle.roos@antidoping.ee

Ilona Kivisik, sporditurvalisuse koordinaator (väärkohtlemine) / Safeguarding Officer in Sport
tel: 562 274 05
e-mail: ilona.kivisik@antidoping.ee

Janne Sepp, proviisor  / Pharmacist, TUE’s
e-mail: janne.sepp@antidoping.ee

 

Andmekaitse küsimustes pöörduda: henn.vallimae@antidoping.ee

Distsiplinaarkolleegiumi poole saab pöörduda  distsiplinaar@antidoping.ee

Apellatsioonikolleegiumi poole saab pöörduda  apellatsioon@antidoping.ee

Töösisekorraeeskirjad

Töötervishoiu, töö- ja tuleohutuse juhend

Isikuandmete töötlemise kord