Kontakt

Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus

Aadress: Sõjakooli 10, III korrus, ruum 308, 11316 Tallinn, Estonia
Lauatelefon: +372 6 825 985
E-post: info@eadse.ee
Registrinumber: 90014804

Henn Vallimäe, PhD

Juhatuse liige
Board member

henn.vallimae@eadse.ee
+372 502 2554

Triin Lepp

Testijuht
Doping Control Manager

triin.lepp@eadse.ee
+372 529 2184

Remo Perli

Juhtivuurija
Chief Investigative Officer

remo.perli@eadse.ee
+372 502 7604

Kadri Liivsalu

Bürooassistent
Office Manager

kadri.liivsalu@eadse.ee
+372 5627 7142

Marit Jukk

Koolitustegevuse koordinaator
Education Manager

marit.jukk@eadse.ee
+372 5558 1545

Kalle Roos

Spordivõistlustega manipuleerimise ennetustegevuse koordinaator
Coordinator (matchfixing)

kalle.roos@eadse.ee
+372 5663 5504

Ilona Kivisik

Sporditurvalisuse koordinaator (väärkohtlemine)
Safeguarding Officer in Sport

ilona.kivisik@eadse.ee
+372 5622 7405

Janne Sepp

Proviisor
Pharmacist, TUE’s

janne.sepp@eadse.ee

Andmekaitse küsimustes pöörduda: henn.vallimae@eadse.ee

Distsiplinaarkolleegiumi (antidoping) poole saab pöörduda  distsiplinaar@antidoping.ee

Apellatsioonikolleegiumi (antidoping) poole saab pöörduda  apellatsioon@antidoping.ee

Töösisekorraeeskirjad

Töötervishoiu, töö- ja tuleohutuse juhend

Isikuandmete töötlemise kord