24. novembril toimub koolitusseminar treeneritele

02.11.2021

KOHTADE ARV TÄIS! Võimalus osaleda vaid veebiülekande vahendusel, vajalik eelnev registreerimine SIIN.

24. novembril kell 10:00-13:00 toimub Audentese Spordigümnaasiumi suures saalis koolitusseminar teemal „Treeneri roll turvalise spordi kindlustamisel“. Tutvu koolituse kutse ja päevakavaga:

   

 

Koolitusseminaril osalemine annab treenerikutse taotlemisel/uuendamisel 4 ak täiendkoolituse tundi! Koolitus on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud.

NB! Koolitusest on võimalik osa saada registreeritud osalejatel ka videoülekande vahendusel, kuid täiendkoolituse tunde on võimalik saada vaid osalemisega kohapeal Audentese Spordigümnaasiumis. Videoülekande link saadetakse osalejatele paar päeva enne seminari toimumist, järelvaatamise võimalust ei ole.

NB! Tulenevalt Vabariigi Valitsuse korraldusest on kohapeal koolitusseminaril osalemise eelduseks ainult COVIDi vastu vaktsineeritud ja/või läbipõdenud inimesed, kes esitavad uksel vastava tõendi koos isikut tõendava dokumendiga. Erinevate tõendite genereerimise kohta saab täpsemalt lugeda kriis.ee lehelt. Samuti palume osalejatel kanda maski kogu päeva vältel. 

 

Korraldaja: Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus

Lisainfo:
Marit Jukk
marit.jukk@antidoping.ee; +372 555 815 45