Eesti Antidoping oli laupäeval 23. mail esindatud SEB Maijooksul. Peamiselt naistele orienteeritud liikumisharrastuse tähtsündmus toimus juba kahekümne kaheksandat korda, Eesti Antidoping oli oma telgiga esimest korda esindatud.

 

Eesti Antidopingu tegevused osutusid väga populaarseteks. Kõik möödujad said endale kleebised, mis tutvustasid uut harrastussportlaste e-õpet “Spordin puhtalt”. Spordivõistlusel osalejad said anda oma allkirja kinnitamaks enda tõekspidamisi puhtast spordist ning samuti sai end pildistada “Spordin puhtalt” logoga.

 

Lisaks Eesti Antidopingu töötajatele Kristel Berendsenile ja Elina Kivinukile esindasid Eesti Antidopingut kolm antidopingu saadikut Henri Ruul, Karolin Kivimäe ja Tuulikki Uluots. Saadikutele oli see esmakordne võimalus puhta spordi põhimõtteid tutvustada ja kogu kogemus jättis väga positiivse mulje, mis annab hea kindluse edaspidigi võistlustel väljapanekutega kaasa aidata.

 

Järgmine suurem Eesti Antidopingu haridusalane väljapanek leiab aset Euroopa U23 Meistrivõistlustel kergejõustikus juulikuus.