Meil on hea meel teatada, et Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutusel on uus kasutajasõbralik veebileht. Uuenenud on nii kujundus, struktuur kui ka sisu. Oleme kodulehe üles ehitanud selliselt, et nii spordiorganisatsioonidele, sportlastele, tugipersonalile kui ka teistele huvilistele oleks meie tegevusvaldkondade oluline informatsioon loodetavasti kergesti leitav ning arusaadav.

 

Avalehel nupuMEIST alt saab tutvuda meie organisatsiooniga, sh EADSE eelkäija SA Eesti Antidoping materjalidega.

Nupu „TEGEVUSVALDKONNAD“ alt on avatavad EADSE põhikirjaliste eesmärkide märksõnadega rippmenüü nupud, mille kaudu saab siseneda teemapõhistesse keskkondadesse:

 

Nupu KOOLITUS alt on leitavad tegevusvaldkondade koolitusmaterjalid ning e-õppekeskkond „Spordin puhtalt!“.

 

Nupu UUDISED abil avanevad EADSE uudised ning rippmenüüst WADA, UNESCO, Euroopa Nõukogu ja Euroopa Liidu (Parlament ja Komisjon) uudised spordi aususe teemal.

 

RAVIMIOTSING nupu alt avaneb keskkond, kus saab kontrollida ravimite või nende toimeainete lubatavust spordis vastavalt WADA keelatud ainete ja keelatud meetodite nimekirjale. Oluline, et enne otsingu teostamist peab läbi lugema ja nõustuma otsingukeskkonna tingimustega (vajutades rohelisele „Nõustun tingimustega“ nupule).

 

Puhta spordi hoidmise eesmärgil võtame nupu VIHJELIIN kaudu teavitusi antidopingu vm spordireeglite rikkumistest kas anonüümselt või oma kontaktandmetega.

 

Kodulehe sisu ja olemasolevaid materjale uuendame jooksvalt. Head tutvumist!