Warning: Undefined array key "file" in /data01/virt98264/domeenid/www.eadse.ee/htdocs/wp-includes/media.php on line 1686

Warning: Undefined array key "file" in /data01/virt98264/domeenid/www.eadse.ee/htdocs/wp-includes/media.php on line 1686

saadikud10. aprillil 2016 toimub Eestis esimest korda puhta spordi päev. Ürituse peamine idee on tutvustada avalikkusele puhta spordi põhimõtteid ning dopinguvastase võitluse olulisust.

Kutsume teie organisatsiooni selle algatusega liituma, korraldades oma sihtgrupile/klientidele temaatilisi ettevõtmisi 10. aprillil või sellele eelneval ja järgneval nädalal.

Eesti Antidopingu poolt pakume järgmisi võimalusi:
– saame pakkuda kleebiseid „Spordin puhtalt“, mida oma klientidele jagada
– saame pakkuda pabermaterjale, nt voldikuid „Dopingu ohud“
– puhta spordi saadikud, spordihuvilised eelneva väljaõppe saanud noored, on valmis tulema väljapanekuga kohale, et viia läbi harivaid tegevusi puhta spordi teemal (viktoriin, meelelahutuslikumad mängud jm)
– soovitame kasutada sotsiaalmeediat, et puhta spordi päeva ideed laiemalt levitada

Kindlasti on võimalusi veelgi ja oleme valmis igakülgseks koostööks.

Huvi korral palume ühendust võtta Elina Kivinukiga Eesti Antidopingust: elina.kivinukk@antidoping.ee, tel 5628 7762.

materjalid

Puhta spordi päeva tähistatakse rahvusvahelise projekti prePLAY raames ja 2016. aastal kokku viies riigis: Eesti, Läti, Malta, Sloveenia ja Horvaatia. Idee on tulnud Lõuna-Ameerika riikidelt, kus koostöös WADAga on sellist päeva varemgi tähistatud. Vt Puhta Spordi päeva ingliskeelset kodulehte.